שיטת ™Gymind קשובה ליכולת המופלאה והאינסופית של ה MIND . התודעה, המודע ותת המודע. אוסף של שיטות טיפול הנוגעות בכוחו של ה MIND בשילוב עם ידע הגוף, מהווה בסיס לדרך העבודה שלנו.

במסגרת תהליך של פגישות אישיות, לעיתים תוך כדי עבודה פיזית ולעיתים כפגישה נפרדת עמוקה וממוקדת אנחנו מתנקים ממחסומים, ממגבלות רגשיות, משליליות, מחזקים את הגוף ואת הנפש, מזמנים שפע ממקום נקי ושלם.

החיבור הבלתי מתפשר בין הנפש לגוף יוצר דרך טיפול ב MIND גם בריאות פיזית.
רוב הטיפול אינו מצריך תרגול בבית, אולם כמו באימון פיזי לעיתים קרובות נקבל כלים וטכניקות ליישום ולתרגול.

ענת מפתחת את הטיפול בגוף ובנפש במשך השנים, כבוגרת מכללת וינגייט לתואר ראשון, כמאסטר באוניברסטית ת"א בחוג לצרפתית, בזכות התמחויות בכלי טיפול בשנות שהותה בארה"ב, קליפורניה, ובזכות עבודה יומיומית של שנים רבות עם ילדים, נערים ומבוגרים. עבודה מגוונת ורבת שנים זו יצרה צורך ביצירת תיזה ובהולדה של הספר שמתאר היטב את מהות השיטה.

 

NLP בשיטת ™Gymind

Neuro Linguistic Programming, ובעברית – ניתוב לשוני פיזיולוגי, הוא שילוב של טכניקות שהובאו אלינו בשנות ה-70 על ידי ריצ'רד בנדלר וג'ון גרינדר. באמצעות טכניקות אלו אנו מתכנתים את התת מודע שלנו לחשוב, לפעול ולהתנהג בצורה הרצויה לנו במטרה להביא להתנהגויות רצויות.
אנו נוטים לחשוב שכעס, פחד, אשמה ושאר הרגשות השליליים מגנים עלינו. למעשה הם חוסמים אותנו, מציבים לנו מגבלות ועוצרים אותנו מלמצות את הפוטנציאל שלנו. טיפול בבעיה מן השורש שלה, מתוך תת המודע שלנו, מביא לכך ש"האוטומט", משתנה כמו גם ההתנהגות הטבעית, צורת חשיבה ואפילו הפיזיולוגיה והאנטומיה.
עוד על טכניקת N.L.P תוכלו לשמוע בראיון בערוץ 10 על השיטה.

 

דימיון מודרך בשיטת ™Gymind

הדמיון מגשים את החופש, הוא מחבר אותנו אל היכולת שלנו לחדש וליצור מחדש את כל אשר נרצה. כוח ההדמיה מאפשר לנו להיחלץ מהאחיזה בדפוסים הרגילים, המוכרים ואולי הנכונים לנו פחות. באמצעות הדמיון אנחנו יכולים "לצאת לחופשי", לצאת מהקופסא, מהמסגרת הנוקשה של היומיום וליצור שינוי של ממש. יש לנו כאן פוטנציאל לשינוי עמוק מתוך תובנות אינסופיות של דימיון, מחשבה ואנרגיה.
הטכניקה הטיפולית של דמיון מודרך היא מסע חווייתי עמוק אל החיים הפנימיים שלנו, חיים אינסופיים, שהם עולם ומלואו.

EFT בשיטת ™Gymind

Emotional Freedom Technique הינה טכניקה להקלה מנטלית התורמת לבריאות פיזית. זוהי למעשה הגרסה הנפשית של האפוקונטורה (הדיקור הסיני), רק בלי המחטים.
לפי שיטתו של גרי קרייג, האצבעות שלנו תופסות את מקום המחטים ומעוררות נקודות אנרגיה ומרידיאנים בגוף באמצעות טיפוף פשוט.
קל לשנן את הנקודות השונות ואת סדר הטפיחות ואפשר לעשות טיפול עצמי בשיטת EFT בכל מקום ובכל זמן.
נקודת המוצא מאחורי טכניקה ה- EFT היא שהמחשבות השליליות והבעיות הנפשיות הבלתי פתורות שלנו גורמים לכאב המנטלי, הפיזי ולמחלות .
עוד על טכניקת E.F.T תוכלו לשמוע בראיון בערוץ 10 על השיטה.

תרפיית קו הזמן (Time Line Therapy) בשיטת ™Gymind

תרפיית קו הזמן היא טכניקת הדמייה עמוקה המאפשרת להגיע לשורש הבעיה הרגשית ולמצוא פיתרון, שינוי וריפוי.
כעס, עצב, פחד, כאב ורגשות אשם הם "בצל של רגשות" שאנחנו נושאים בקרבנו. בתרפיית קו הזמן נרחף אל שורש ה"רגש השלילי" ונלמד במקומו תובנות והגנות נכונות לנו יותר.
נשחרר באמצעות "תרפיית קו הזמן" גם אמונות או החלטות מגבילות שמלוות וחוסמות אותנו כגון:
• מתי "החלטת" שאתה לא אוהב ספורט
• מתי "החלטת" שאתה לא מספיק מוצלח בשביל להיות מנהל בכיר
• מתי "החלטת" שאת כבר תהיי שמנה כל חייך
• מתי "החלטת" שאתה לא מוצא את מקומך בחברה

תרפיית קו הזמן מאפשרת פריצות דרך רגשיות ומעשיות שלא נחוו בעבר, ויוצרת מציאות חדשה ועשירה, מתוך תחושה של שחרור וביטחון, של אחריות מלאה על הגוף ועל הנפש.

גם ילדים חווים בזכות "תרפיית קו הזמן" שחרור עוצמתי ממחסומים, לחצים וקשיים.

 

תטא הילינג בשיטת ™Gymind

שיטת  ™Gymind מטפלת בפן הרוחני של חיינו, מחברת אותנו אל "אנרגית הבריאה" הגבוהה והנצחית על מנת ליצור שינוי ולמצוא שלווה וביטחון.
התטא-הילינג, דרך מגע, תשאול וקיניזיולוגיה, מאפשרת לשחרר מחסומים רגשיים ופיזיים ולחבר אותנו למקום של זרימה וריפוי. שיטת ™Gymind בשילוב עם התטא-הילינג מופלאה עבור ילדים, לילדי אינדיגו ולילדי ריינבו ומחברת אותם ליכולות העמוקות שלהם מיחד, ולחיבור שלהם אל הסביבה ואל החברים מאידך, ממקום של העצמה רגשית ורוחנית.

כלי התטא-הילינג ואת "תטא הילינג לילדי ריינבו" נרכשו אצל נגה בן-ישראל.

 

רייקי בשיטת ™Gymind

שיטת ™Gymind משלבת טיפול ברייקי, שיטת טיפול טבעית, פשוטה ועתיקת יומין שמאפשרת טיפול והקלה באמצעות מגע כפות ידיים על הגוף. השימוש ברייקי מביא לשקט נפשי, שחרור מכאבים פיזיים ונפשיים, חיוניות וחשיבה צלולה ותחושה נהדרת.

כלי הרייקי 1 נאסף ב"מרכז הרייקי" של פאני ברעם.