כל ספרי תזונה שנכתבו אי אפשר לא בהכרח מתאימים אישית לך. ה"אני מאמין" התזונתי בשיטת ™Gymind הוא להיות קשובים לתזונה שמתאימה לך, בהתייחס לאותה ספרות מקצועית שקיימת שם על המדף. אנחנו בונים ביחד את התפריט שלך, קשובים לאורח החיים, לצרכים הפיזיולוגיים והרגשיים מתוך הנאה מלאה בדרך. לא עוד "האוכל שולט בי" אלא "אני אחראי ומודע למזון שנכנס לגופי" מתוך אמונה וידיעה שהתזונה משמעותית לבריאות פיזית ולאיזון מנטלי.

על בסיס שבועי, יומיומי ולעיתים כמה פעמים במשך היום, נקבל הכוונה מדוייקת בבחירות התזונתיות. בקנייה הבאה בסופר נעשה בחירות נכונות, נדע איך ליהנות במסעדה ועדיין לשמור על האיכות התזונתית, איך לעבור את החופש בהנאה ועדיין להיות בתלם של בריאות. נלמד להקשיב לבטן ולאכול ממקום מודע ואחראי.

בעת הצורך נמחק מתת המודע מאכלים ש"שולטים בנו" ונתמקד במאכלים בריאים וטעימים, ובכל זאת נשלב במידת הצורך גם את ה"בריא פחות" לטובת איזון ובריאות רגשית.

 

תזונת ספורט

תזונת ספורט מטפלת בהתאמה של תפריט לספורטאים ולעוסקים בפעילות גופנית, על בסיס קבוע לעיתים יומיומי וזקוקים להכוונה, ליעוץ ולבניית תפריט. כל זאת לטובת הכנה לאימון, להתאוששות שרירים או לבניית מסת שריר.

ניתן גם ביעוץ של פגישה חד פעמית.